Семінар пам’яті А. Мельника (1957-2020)

Всеукраїнський науковий семінар пам’яті

професора Анатолія Мельника (1957-2020)

Прикладне ландшафтознавство:

історія, сучасність, перспективи

6-9 жовтня 2022 року
Львів – Чорногірський географічний стаціонар (Ворохта)

Професор Анатолій Мельник (1957-2020) – видатна постать українського ландшафтознавства, багаторічний завідувач кафедри фізичної географії Львівського університету (2001-2020). Його наукові інтереси головно стосувалися питань морфології, генезису та динаміки ландшафтних комплексів Українських Карпат. Анатолій Мельник значну увагу приділяв розвитку польових ландшафтних досліджень, зокрема на Чорногірському географічному стаціонарі. Він також висунув концепцію екологічного ландшафтознавства як прикладного напряму вчення про географічні комплекси.

Отже, цей захід присвячується науковим питанням, над якими працював Анатолій Васильович, а одна із локацій семінару – Чорногірський географічний стаціонар – була місцем його професійної та духовної наснаги.

Матеріали семінару

Прикладне ландшафтознавство : історія, сучасність, перспективи: Матеріали Всеукраїнського наукового семінару пам’яті професора Анатолія Мельника (Львів – Ворохта, 6-9 жовтня 2022 року). – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2022. – 55 с.

Завантажити PDF

Програма роботи семінару

6 жовтня 2022 року

09:00 – 9:45  Реєстрація учасників семінару (вул. Університетська 1, кім. 220)